All for Joomla All for Webmasters
BİLGİLENDİRME

2018 Yılında Emlak Satışlarınızı Arttıracak 5 İpucu

By
Posted Oca 08th, 2018
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
2018 Yılında Emlak Satışlarınızı Arttıracak 5 İpucu

2018 Yılında Emlak Satışlarınızı Arttıracak 5 İpucu

İnşaat sektörü her geçen gün büyümeye devam ederken bu büyümeye paralel olarak gayrimenkul satış oranları da artmayı sürdürüyor. Artan bu satış oranından yararlanmak isteyen gayrimenkul temsilcilerinin 2018 yılında satış grafiklerini yükseltebilmek adına bazı noktalara dikkat etmeleri gerekiyor. İşte 2018 yılında emlak satışlarınızı arttırmanızı sağlayacak 5 ipucu:

  1. İkna Yeteneğinizi Geliştirin

İyi bir satış temsilcisi olabilmek adına sahip olmanız gereken en önemli yeteneğiniz kesinlikle ikna kabiliyetinizdir. İkna gücünüzü yükseltecek eğitim programlarına katılın ve ikna yeteneğinizi her fırsatta göz önüne serin. Ülkemizde yaşanan ekonomik gelişmeler ve yüksek konut kredisi faiz oranları nedeni ile kararsız kalan müşterilerinizi verileri açıklayarak ikna etmeniz satış grafiğinizi yükseltecektir.

  1. Bölgenizdeki Konut Üreticileri İle İlişkilerinizi Güçlendirin

Hizmet verdiğiniz bölgede konut üretiminde bulunan müteahhitler ve firmalar ile tanışın. Sık sık ofislerini ziyaret ederek yeni konut üretimleri hakkında bilgi alın ve satışa sunulan daireleri portföyünüze katın.

  1. Lüks Konut Satışında Uzmanlaşmaya Çalışın

Çok sayıda konut satmanıza rağmen düşük fiyatlar nedeniyle bir türlü hayal ettiğiniz komisyonu kazanamıyorsanız bu durumda lüks konut satışlarında uzmanlaşmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede daha az konut satışı ile yüksek miktarda komisyon kazancı elde edebilirsiniz.

  1. Kiralama Hizmetlerini De Dikkate Alın

Pek çok emlakçı daha ziyade satış işlemlerine yönelmekte olup aslında kiralama işlemlerinden de yüksek tutarlarda para kazanılması mümkündür. Kiralama yaparak tanıştığınız müşterileriniz sayesinde portföyünüz genişleyecektir.

  1. Kendinizi Sürekli Olarak Geliştirin

Emlak sektörü sürekli olarak gelişmeye devam ederken sektörün önemli bir oyuncusu olmak istiyorsanız sizinde bu gelişime ayak uydurmanız gerekir. Mutlaka yetki belgesi alın ve Bakanlık tarafından istenen tüm yasal şartları yerine getirmeyi ihmal etmeyin.

EROL ÇELİK
Kentsel Danışman
Broker-Büyükçekmece

bizi arayın png ile ilgili görsel sonucubüyükçekmece erçel emlak png ile ilgili görsel sonucu