All for Joomla All for Webmasters
Büyükçekmece "Proje 1"

BÜYÜKÇEKMECE, MÜKEMMEL LOKASYON, ALBATROS

By
in Proje 1
Posted Oca 10th, 2018
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Veeee Mükemmel bir Proje,
Yine Kentsel Dönüşüm Proje Kapsamında yenilenen, Büyükçekmece'nin en en güzel yerlerinden biri olan ALBATROS meydanda bulunan projemiz ; Denize sadece 50 Metre mesafede yer almaktadır. Dairelerimiz; Büyükçekmece ATATÜRK Mah. Gazi Mustafa Kemal Caddesi N:62 ALBATROS- BÜYÜKÇEKMECE 'de olup, harikulade bir konumda oluşan projemizde yer almaktadır. Lokasyon olarak Büyükçekmece'nin en güzel yerlerinden birinde yer almaktadır. 

Bu projemizde 3 tip satışımız mevcuttur. 
1.Satışımız TİCARİ DÜKKANLAR'dır.
2.Satışımız BAHÇE KATI DAİREMİZ' dir.
3.Satışımız DUBLEX KAT DAİREMİZ'dir.

Dükkanlarımız tamamen kullanışlı olup, Üst kat dükkanımıza sadece 5 basamak ile çıkılmakta, Alt kat dükkanımıza ise 7 basamak ile inilmektedir. Üst Kat dükkanımız 80 M2 olup, çok kullanışlı bir duruma sahiptir. Tamamen ALBATROS meydana bakan bir cepheye sahiptir. Yekpare cam olarak ön tarafı planlanmıştır. Görüntü bakımından ve kullanım açısından oldukça iyi bir konumda bulunmaktadır. Alt Kat dükkanımız toplamda 110 M2  alana sahip olup, ön tarafında ise 50 M2 gibi yine bu dükkanın kullanımında olan açık bir alana sahiptir. Yani Bahçeli nizam bir dükkan diyebiliriz. Tamamen Bağımsız bir bölüm olup, her türlü ticari kullanıma uygundur. Gerek sizlerin kullanımında olsun, gerekse sadece YATIRIM anlamında olsun her iki TİCARİ BAĞIMSIZ BÖLÜMLERİMİZ kazanç sağlayacak bir durumdadır. Yatırım için en iyi yatırımlardan biridir diyebiliriz.

Bahçe Katı dairemiz 1 adet daire olup, tamamen yeşil ve toprak kokusu ile iç içe olarak yaşam sürebileceğiniz bir konumda olup, ferah bir Salona, güzel yemeklerinizi yaparak, hoş sohbetlerinizi gerçekleştireceğiniz ferah aydınlık bir Mutfağa, Yine aydınlık ve ferah bir Yatak odasına, yine ayrıca bir çocuk odasına, bir WC Banyo'ya sahip 83M2 brüt kullanıma sahip, 2+1 aydınlık, kullanışlı, sessizlik içerisinde bir dairedir. İster hemen bahçede bulunan Kamelyanızda çayınızın keyfini çıkarın, İster Mutfak ve Salonunuzda.

Üst Kat Dublex dairelerimiz Mükemmel bir görünüme ve konuma sahip konumdadır. Aynı katta 4 Dublex daireden oluşan bu kullanım alanımızın 3 Dublex dairesi tamamen deniz gören, sabahları kuş sesleri eşliğinde, Büyükçekmece sahilinin güzel Mavi denizinin yosun kokusuyla uyanabileceğiniz, güne zinde başlayabileceğiniz konumdadır. Dublex dairelerimiz çatı katları ile birlikte ortalama 135M2 bir alana sahiptir. Ferah, Havadar, Deniz Manzaralı, güzel kullanımı olan dairelerimizdir.
Tags:
Okunma 1255 kez