All for Joomla All for Webmasters
Büyükçekmece "Proje 1"

BÜYÜKÇEKMECE, KENTSEL SATILIK

By
in Proje 1
Posted Oca 10th, 2018
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Büyükçekmece'de yeni bir hayat başlıyor.
Dairelerimiz, İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Merkez, Atatürk Mahallesinde, Ankara Caddesinin bitiminde hafif yokuşta ve denize hakim bir noktada bulunmakta olup, KENTSEL DÖNÜŞÜM projesi kapsamında yapılan , yerleşim yerinde oluşan sitemizde bulunmaktadır.
Lokasyon mükemmel. Efil efil esen bir esintiyle birlikte , mükemmel mavinin güzelliğinin manzarasında hemde. Yaşam ve yatırım için inanılmaz güzellikte bir proje. Büyükçekmece'nin Atatürk Mahallesinde Denize nazır bir görünümde. Büyükçekmece'nin güzel koyuna hakim bir yükseklikte. Türkiye'nin En güzel sahili olan Büyükçekmece sahiline sadece yürüme mesafesinde. Gürültüden uzak bir yaşam. Güzel bir peyzaj çalışması ile sabah güneşini yeşilin kokusunda almaya ne dersiniz? 

Kentsel Dönüşüm projemiz ile satışa sunulan bu dairelerimiz; marketlere, minibüs, otobüs , pazar, sahil, deniz, gibi yerlere sadece yürüme mesafesinde uzaklıkta bulunmaktadır. Projemiz KENTSEL DÖNÜŞÜM kapsamında gerçekleşmektedir. Güvenlikli bir site olarak hayata geçirilecek olan iş bu projemizdeki dairelerimiz tamamen havadar ve ışık olgusuna hakimdir. 

Bu projemizdeki dairelerimiz 85 M2 olarak planlanmış olup, 2+1 olarak tamamlanacaktır. Geniş ve güzel bir Yatak Odası, Hemen yanında yine ferah olarak düşünülmüş bir çocuk odası, Banyo WC, Ferah ve güzel görünümde bir Salon, güzel yemeklerin yenileceği, sohbetlerin edileceği mükemmel bir Mutfaktan oluşmaktadır. Dairelerimizde tüm konfor gözetilmiştir. Nezih ve kullanışlı bir proje ile hayata geçirilecektir. Dairelerimiz 85 M2 olmasına rağmen çok kullanışlı bir duruma sahiptir. Site olarak hayata geçirilecek olan bu projemizde bulunan dairelerimiz tamamen güvenliklidir. Projemizde ayrıca tüm bağımsız bölümlere hitap edecek Kapalı Otopark mevcuttur. Yaz ve Kış olarak kullanabileceğiniz, gerek sizlerin kendinizin yaşamlarını sürebileceğiniz, gerek se Büyükçekmece'de güzel bir yatırım olarak düşünebileceğiniz bir projedir.

Tags:
Okunma 1261 kez