All for Joomla All for Webmasters
Büyükçekmece "Proje 1"
Proje Büyükçekmece Proje Büyükçekmece

BÜYÜKÇEKMECE, KENTSEL PROJESİ SATILIK

By
in Proje 1
Posted Oca 10th, 2018
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Büyükçekmece'nin en güzel lokasyonunda yer alan KENTSEL DÖNÜŞÜM projesinde SATILIK 2+1 ve 3+1 daireler. 
Yer olarak Büyükçekmece'nin en işlek ana yolu olan E-5 ' e cephe bulunan bu projemiz; Büyükçekmece'mize bir değer katmaktadır.

Eskiden SAYDAĞ SİTELERİ olarak bilinen ve Büyükçekmece'nin en eski yapılarından sayılan blokların üç adedi KENTSEL DÖNÜŞÜM proje kapsamında değerlendirilmiş olup, 1 ve 2. Bloklar gerekli izinler tamamlanarak yıkımı gerçekleştirilmiştir. 3. Blok ise tamamen boşaltılarak, yıkıma hazır hale getirilmiştir. Yakın zamanda tüm izinleri alınarak yapımına başlanacak olan projemizde hayata geçirilecektir.

Büyükçekmece'nin en güzel yerinde bulunan, tüm ulaşımlara bir kaç metre mesafede oluşan bu projemizde dairelerimiz BRÜT 85 M2 olarak tasarlanmıştır. 2+1 olarak düzenlenecek ve yapımı gerçekleştirilecek olan projemiz en son teknoloji kullanılarak yapılacaktır.

Asansör, hidrofor, jeneratör, kapalı otopark, çevre peyzaj düzenlemeleri, özel ışıklandırılmış alanları, giriş alt katta oluşan modern dükkanları, çarşı görünümü ile bulunduğu konuma bir canlılık ve hayat getirecek olan projemizde Büyükçekmece'ye yatırım yapmak isteyen yatırımcılarımızı davet etmek isteriz. Gerçek anlamda ileri tarihlerde yapımı düşünülen METROBÜS yine bu projemizin hemen önünden geçmektedir. Projemizde tüm güzergahlara ulaşım sağlanmaktadır. 

Projemiz Büyükçekmece ilçemizde bulunan ATİRUS AVM ile karşı karşıya bulunmaktadır. Bu durum da projemizde yatırımın önemini ortaya koymaktadır.

Yine Büyükçekmece İlçemize yeni kurulumu sağlanan ÜNİVERSİTE kampüsü'de projemizle karşı karşıya bulunmaktadır. Projemizin Lokasyonu gerek Bankalara, Gerek Belediye, Kaymakamlık, Nüfus Müdürlüğü, gibi resmi kurumlara yürüme mesafesinde bulunmaktadır.